Etažéry a podnosy na dorty

S pomocí etažérů a podnosů na dorty získáte nejen místo pro nejrůznější sladké i další pochoutky, ale pořídíte si také překrásný prvek do kuchyně či jídelny.

dorty na podnosech
Ilustrační foto / Zdroj: Farah from Burst

Jste hrdí na své kulinářské umění? Trávíte v kuchyni skutečně mnoho času? Pak ovšem také potřebujete patřičné vybavení. Jídelní soupravy, příbory, dózy či kvalitní nože nemohou chybět snad v žádné domácnosti, nicméně další nenahraditelnou potřebou jsou etažéry a podnosy na dorty. Ty si lze v dnešní době pořídit z mnoha špičkových materiálů od keramiky po nerez, přičemž se jedná o vysoce kvalitní a mnohdy zároveň nádherné výrobky.

Etažéry a podnosy na dorty dokážou divy

Existuje samozřejmě celá řada milovníků dobrých jídel, kteří si nepochutnávají pouze svým mlsným jazýčkem, ale zapojují také zrak. Jídlo na talířích a mísách i samotný stůl se pak stávají předmětem mnoha a mnoha úprav, až všechno pěkně „sedí“. Pokud do této kategorie také patříte, vězte, že s etažérem či podnosem na dorty dosáhnete prvotřídního výsledku. Tyto výrobky s elegantním designem totiž přidají zase něco navíc.

Etažéry a podnosy na dorty lze také perfektně využít například o vánočních svátcích, kdy je všude obrovské množství jídla. Dokáží Vám totiž ušetřit mnoho místa a navíc svým překrásným vzhledem dotvoří svátečních atmosféru. U kuchyňských potřeb je zkrátka dnes více než kdykoli předtím kladen důraz nejen na jejich praktičnost, ale také na nádherný design.

Jaký etažér či podnos na dort zvolit?

V oblasti etažérů a podnosů na dorty se lze samozřejmě pořídit pěknou řádků výrobků. Věnujete-li tedy jejich výběru dostatek času, najdete přesně takové, které budou plně odpovídat vašim potřebám i vkusu. Etažéry a podnosy na dorty přitom budete moci využít nejen na nejrůznější cukrovinky (např. zákusky, dorty či koláče), ale perfektně se hodí rovněž na cupcakes a makronky, ale i jednohubky a chlebíčky.

Podnosů na dorty si lze pochopitelně pořídit celou řadu, ten pravý výběr ovšem nabízejí až etažéry, které se mnohdy od sebe značně liší. Můžete tak volit podle počtu pater, tvaru, barev a navíc seženete také speciální nerezové etažéry pro dezertní talíře, stejně jako pro talíře mělké. Navíc se Vám bude jistě hodit i skleněný poklop, který jídlo ochrání před hmyzem a okoráním.

Podtrženo, sečteno, hledáte-li nové a kvalitní pomocníky do kuchyně či jídelny, moderní etažéry a podnosy na dorty jsou více než vhodnou variantou. Ještě zvýrazní Vaše kulinářské umění a navíc se stanou zajímavým estetickým prvkem každé domácnosti. Stačí si tedy pouze vybrat ten nejvhodnější etažér či podnos na dort právě do vašeho interiéru.

Zdroj: inKuchyne