Kvalitní nerezové příbory na celý život

Už máte dost poškrábaných příborů z myčky? Pak určitě zvažte nákup nerezových příborů, které odolají poškrábání nejen v myčce, ale vydrží jako nové po celý život. Ušetříte si tak peníze i nervy.

nerezové příbory
Ilustrační foto / Zdroj: Pixabay

Nerezové příbory, které budou vždy vypadat jako právě koupené – lesklé se budou stále lesknout, matné budou pořád stejně matné. Díky intenzivnímu výzkumu světoznámé německé firmy WMF byla vyvinuta zušlechtěná nerezová ocel se speciální ochranou a příbory z ní vyrobené dostaly jméno Cromargan protect®.

Tyto příbory jsou 150krát odolnější proti poškrábání a jakémukoliv jinému poškození než původní ušlechtilá ocel. V rámci značky Cromargan protect® si můžete vybrat z několika sérií nerezových příborů takovou, která vám bude nejlépe vyhovovat tvarem či zdobením – Avance, Flame, Loft, Premiere, Virginia, Vision.

Příbory si můžete koupit v pohodlí domova

K příjemnému stolování pěkné příbory prostě patří. A kde se dají tyto speciální nerezové příbory sehnat? Můžete si je objednat online u společnosti KULINA s.r.o., která je specialistou na značkové vybavení do kuchyně a pro stolování. Předkládané výrobky nejdříve prošly přísnou kontrolou, abyste dostali opravdu to nejlepší.

V nabídce jsou proto jen produkty ze špičkových materiálů, které se vyznačují dlouhou životností, zdravotní nezávadností, dokonalou funkčností a jako bonus mají navíc i atraktivní design. Vybavit si kuchyň kvalitními příbory či nádobím se vám zkrátka vyplatí – oceníte to nejen hned jak začnete vařit, ale i po čase, kdy vše bude stále vypadat krásně nově. Veškeré nabízené zboží si samozřejmě můžete předem prohlédnout i osobně v prodejním skladě.

Zdroj: Dreezy